- Olasz
- Pizza
- Desszertek
- Saláták
- Palacsinta
Pizzafaló Szeged
Pizzafaló Szeged Értékelések
Enikő
1 hónapja
Friss, finom, gyors kiszallitas, es a keresunket is teljesitettek, koszonjuk!
- Hawaii pizza3 590 Ft
- Sonka-kukorica pizza3 490 Ft
Tibor
4 hónapja
Finom volt a pizzák. :) Jó a tésztája és ízre is elég jó volt. :)
- Not availableSonka (30cm) - 2 db
kutyuska
7 hónapja
Otthonos ízek, csak ajánlani tudom!�
- Sonka-kukorica pizza3 490 Ft
Blanka
9 hónapja
Nagyon finom.
- Magyaros pizza4 190 Ft
Máté
11 hónapja
Mindig nagyon finom Pizzakat csinaltok, csapatuk nagyon kedves, koszonom!
- Dream pizza3 890 Ft
- Not availablePepsi MAX (0,33l)
Zalán
9 hónapja
csak az egyikre raktak pluszban kukoricát
- Not availableSonka (30cm) - 2 db
Dorina
10 hónapja
Nagyon finom pizza és teljesítették az egyedi igényem is. Kedvesek voltak !!! :)
- 2+1 Pizza Akció10 498 Ft
Marcell
11 hónapja
Kiemelkedő ízek, kiemelkedő választék, extra minőség!
- 2+1 Pizza Akció10 498 Ft
Benedek
8 hónapja
Vékony, de ehető
Salome
3 hónapja
A húshegy pizzán a feltét eléggé le csúszott, tiszta zsír a doboz széle:(
Adorjan
2 hete
Száraz tészta, túlsütött feltétek
Miklos
9 hónapja
Maga a pizza nagyon finom, gyorsan meg is jött.. sajnos hiányosan.. valamint a csípős szószt még csak pikánsnak sem mondanám.
- Margherita2 690 Ft
- SonGoKu pizza3 890 Ft
Nikoletta
2 hónapja
maga a pizza nagyon finom, de a plusz gonba feltét amit kértem nincs rendesen átsütve....konkrétan olyan mintha nyers lenne 😬
Márton
2 hónapja
Meg merem kockáztatni, hogy Szeged legrosszabb pizzája. Mint valami olcsó mirelit…
Eniko
9 hónapja
Ételmérgezést kaptam a pizzától.
József
9 hónapja
Rossz
Váczi
11 hónapja
régen sokkal jobb volt, és még drágább is lett...
Márki
11 hónapja
Régebben nagyon finom volt a pizza, de most kevés volt a szósz rajta, kevés a fűszer, kevés a só, kevés a feltét. Ez most nagy csalódás volt! csalódás volt!

