- Pizza
Pizza Forte - Üllői
Pizza Forte - Üllői Értékelések
Tibor
1 hete
A megszokott minőséget hozzák.
- Húsimádó XTRA4 895 Ft
Ferenc
1 hónapja
Finom, gazdag feltet
- Négy évszak4 095 Ft
Tibor
2 hónapja
Nagyon jó csapat.. Finom pizzák jó alapanyagok.
- Pizza Forte Kreátor4 295 Ft
- Magyaros4 095 Ft
Tibor
2 hónapja
Gyors pontos minőségi ételek
- Pizza Forte Kreátor4 295 Ft
Tibor
2 hónapja
Régóta rendeleünk tőlük.Gyor pontos megbízható csapat.Csak ajánlani tudom őket.
- Pizza Forte Kreátor4 295 Ft
Endre
3 hónapja
a pizzák finomak, de a Star-ra nem kértünk szalámit, ilyenre lehetne figyelni....
Judit
4 hónapja
Szuper❣️
- Margherita3 895 Ft
Angela
5 hónapja
Nagyon nagyon finom volt !
- Sonka-kukorica3 895 Ft
Tibor
5 hónapja
Megbízható gyors
- Pizza Forte Kreátor4 295 Ft
Tibor
6 hónapja
Nagyon szeretem, gyors pontos precíz rendelések elkészítése és minősége területén.
- Pizza Forte Kreátor4 295 Ft
Blazing
6 hónapja
Nagyon finom és kiadós pizzák
- Pizza Forte Kreátor4 295 Ft
Tamás
6 hónapja
Gyorsak voltatok és a Pizza Forte-tól megszokott kiváló minőségű étel érkezett.
- Sonka-gomba3 895 Ft
Attila
3 hónapja
Legközelebb tényleg csak a felére tegyék a paprikát!
- Sonka-kukorica3 895 Ft
Zsuzsanna
1 hónapja
Nem kaptam meg a rendelésemhez a kifizetett kólát.
Anna
2 hónapja
Nem a rendelt üdítő került bele a rendelésbe.
- Szalámis3 895 Ft
lorant
4 hónapja
Az Eperimádó tiszta jég volt illetve az alján nem volt feltüntetve a lejárati idő
- Pizza Forte Kreátor4 295 Ft
Szabina
3 hónapja
Most vettem át a rendelést. A feltétek teljesen lecsúsztak a tésztáról.
Viktória
5 hónapja
Nem volt saláta, így desszertet kaptam helyette... A tészta finom volt.
Ferenc
Yesterday
sajnos a kérdéses rublikát nem nézték
- Bolognese3 895 Ft
Máté
1 hete
Minek van vékony tésztás opció? Másodszor rendeltem vékony tésztát és nem azt kaptam.
Asher
3 hete
Nem kaptam meg az uditot.
Marcell
3 hete
Lemaradt feltétek a pizzáról, ráadásul a széle sincs töltve sajttal, úgy hogy olyat kértem
csatopeter8@gmail.com
4 hete
a pizza felle elfojt a szélére igy ezáltal 3 szeletrol teljesen lefojt 🥺
Zsolt
1 hónapja
A pizza szele nem sikerült amit kertem !mindig finom minden az egy Csilag nem azért van mert most nem sikerült
Tamás
2 hónapja
a négysajtos tészta nem érkezett meg.
Domán
3 hónapja
Vastag volt a pizza tészta, pedig vékonyat kértünk..
Dávid
4 hónapja
nem kértunk bele kukoricát de mégis kaptunk :D
Vivien
4 hónapja
Nem kaptam meg a rendelest!!!!!
Zsuzsi
5 hónapja
Egy szimpla feltét lemaradt:c
Gréta
5 hónapja
Fokhagymás szósz kimaradt a rendelésemből, nem egyszeri eset ez már.