rider-banner-icon
     
  • Török
  • Közel-keleti
  • Halal
  • SZÉP kártyás fizetés

Yayla Török Étterem

Kiszállítás
4.3 csillagos értékelés 5 csillagból, 2000+ darab értékelés
Bajcsy-Zsilinszky út 27
Zoltán2026. 01. 02.Finom 🐔 husi, friss zöldségek, kérésemre még a köret is kicserélték joghurtos tésztára.
László2025. 11. 03.A gyros szendvics isteni volt.
Khan2025. 10. 31.Delicious
László2025. 08. 23.A tál és a szenya nagyon finom volt, de a két baklav ennyi pénzért vicc adag :( Azt hittem kétszer ennyi lesz (ahogy az a képen is van).
Levente2025. 09. 25.Fantasztikus!
István2025. 08. 31.Ma sem csalódtam, gyorsan megérkezett, minden kiváló, és az adag is elég méretes.
András2025. 08. 31.Nagyon finom es sok volt a kaja. Árban olcsóbb, mint a legtöbb konkurens. Egyedül egy beikszelt csípős öntet maradt le az egyik tálnál.
Tímea2025. 07. 09.Nem tudtam hogy esik az eső, biztos adtam volna borravalót, nagyon gyors kiszolgálás volt.
István2025. 06. 30.Minden nagyon ízlett, a választék és a minőség egyaránt messze meghaladja az átlagot. Az adagok mérete nekem pont megfelelt.
Csaba2025. 08. 06.Eleg sok gyrosostol rendeltem mar de ok a legjobb, sok es finom hus, csirke/borju valasztek, figyelnek ra miket valasztasz koretnek es meg olcsobb is mint az atlag
Maria2025. 06. 25.Gyorsan kiért az étel,a futar kedves volt es az etel is finom 5*
Zoltán2026. 01. 03.A tál rendben volt, a pita inkább zsemle volt
Petra2025. 08. 22.A gyros tál finom volt, a vállalt időben meg is érkezett, de a nagy tálban kb egy marék krumpli volt, nem valami sok.
Eszter2025. 07. 18.Az étel alapvetően nagyon finom volt! Ami csalódást okozott, hogy gyros tálhoz a “pita” helyett egy megpirított zsemlét adtak.Ez szerintem nem megfelelő helyettesítője a pitának-más az íze, az állaga.
Gábor2025. 08. 05.kis adag
Vivien2025. 08. 03.A nagy borjú gyros finom volt de méretre pont ugyanakkora volt mint máshol a kicsi. Illetve meglepett, hogy a nagy gyros tálhoz nincs pita egyáltalán. Ennyi pénzért nem érte meg.
Bernardina2025. 07. 11.Az 1+1-es akcióban szereplő borjú gyros nagyon kicsi és vékony, egy normál gyros méretének maximum a fele... ezenkívül ízletes, de a 2 db tesz ki egyet...
Kiss2025. 10. 08.A sült burgonya nyers volt, szerintem ez alap. Most próbálom eszközölni a próblémát.
Vanda2025. 08. 01.a tzatziki inkább egy tejfölös uborkasaláta, a gyrostálhoz pedig egy fél zsemlét kaptam.
Balázs2025. 12. 20.nem sikerült azt küldeni amit kértem. remélem ti is éhesen maradtok
Kamilla2025. 12. 20.Égett, ehetetlen hús
Zoltánné2025. 07. 02.Izetlen, s ha ez a nagy tál-mekkora a kicsi???
Petra2025. 06. 23.A hús extra száraz volt, az egyikben nem volt joghurtos szósz, hagyma nélkül kértük de tele volt hagymával. Salátát kértünk bele, de nem volt benne. Izetlen es gyenge minoseg
Sümeg2025. 11. 24.kinézetre nagyon szép volt az étel. Viszont ízre valami förtelem volt. A hason érződött, hogy nem volt jól elkészítve. nyers volt a hús egy része, és keserű is volt
Joynal2025. 12. 31.meat was burned
Erzsébet2025. 09. 03.NE RENDELJETEK INNEN! A KÉPEN VOLT AZ ÉTEL MELLETT PITA ÉS ZÖLDSÉGEK, A VALÓSÁGBAN SEMMI NEM VOLT! NEM MÉRTEM LE, DE A NAGY GIROS TÁL KB. 10-15 DKG ÉGETT!HÚS VOLT ÉS 15-20 DKG SÜLT KRUMPLI. KIS ADAG.
józsef2026. 02. 04.nem azt kaptam amit rendeltem. se borju pitaban,es a leveshez sem kaptam pitat..
Francy2025. 11. 18.what is the point so select the ingredients if at the end the restaurant sends whatever they want? I ordered 2 dishes without onion in the salads... and both dishes had a lot of onion in the salad.
Papp2025. 12. 26.Egett a hus
Gabriella2026. 01. 28.nyers volt a borjú hús!!
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday10:0023:59
Sunday11:0023:59

Kiszállítási szolgáltató

foodora futár

Melegétel szolgáltató

Jogi megnevezés: Mercem Kft.

Cégjegyzékszám/nyilvántartási szám: 01 09 190943

Székhely: Thurzó utca 11a

Telefonszám: +36303608484

Email: cemil77@freemail.hu