rider-banner-icon
     
  • Ázsiai
  • Csak foodorán
  • SZÉP kártyás fizetés

Vientian Wok Bar

Kiszállítás
4.5 csillagos értékelés 5 csillagból, 100+ darab értékelés
Bajcsy-Zsilinszky Endre 11
Laszlo2026. 04. 25.A kedvenc éttermem Egerben! Kompromisszum mentes keleti ízek!
Fruzsina2026. 01. 17.A mogyorós wok nagyon finom volt, szerintem ők készítik a legjobban! 😍😍
Szilvia2025. 11. 27.Nagyon finom!
Gergely2025. 11. 15.Nagyon köszönöm :)
Fleischer2025. 10. 28.Nagyon finom pad thai. Gyors elkészítés.
Laszlo2025. 09. 12.Isteni! Imádom! Kedvenc éttermem
ciculi0701@gmail.com2025. 08. 21.Nagyon finom volt minden. Az adagok is hatalmasak. Csak ajánlani tudom.
Dávid2026. 03. 27.Nagyon finom volt a leves és a curry is, de a csirkés levesben egy szem hús sem volt. A curryben találtunk 4-et. 4 csillag mert az ízvilág szuper, csak hat ha csirkét rendelek szeretnék csirkét látni.
Regina2025. 08. 05.Nagyon figyelmesek, külön figyeltek az ételallergiámra és ennek megfelelően küldték az ebédem. ⭐⭐⭐⭐⭐
Enikő2025. 07. 17.Finom ételek, nagy adagot adnak. Köszönjük
Kata2026. 06. 23.Szeretem nagyon az éttermet, kedvenceim vannak, amiket rendelni szoktam. A tom kha leves viszont most csalódást okozott: tej színű, curry mentes, kevés répacsík és pár szelet gomba volt a tartalma.
Szilvia2026. 06. 11.A Tom Kha leves zöldség nélkül érkezett. Csak a lé. A rizs nagyon finom volt, a Cola Light helyett Fanta érkezett.
György2026. 03. 30.Én bírom a csípőset, de ez a leves ehetetlen. Nem extra csípősen rendeltem !
Anilla2026. 03. 19.A rizs minősége kritikán aluli. Szerencsére a zöldségek és a fűszerezés némileg ellensúlyozta ezt a problémát. A levesek ízletesek.
Laszlo2025. 10. 08.Mostanában a koriander mindig lemarad, illetve ha más húst választok mint csirke alig van benne holott drágább! Ezt nem tartom igazságosnak. Plusz ha csipősen kérem nem lesz csípős
Stella2025. 09. 27.finom lett volna nagyon a csirkés pho leves, de sajnos kétszer is fel kellett hígítani vízzel, annyira telerakták csípőssel, szinte ehetetlen volt így (pedig a kicsit csípős opciót választottam)
Laszlo2025. 10. 22.Rizstészta helyett spagettit kaptam. Nem volt előzetes tájékoztatás, zéró kommunikáció csak random kapod a kaját 😃 mùltkor a feltétek felét lehagyták
Anna2025. 09. 18.Elég gyakran rendelem ugyanezt az ételt, de most valami nem volt jó a szósszal, teljesen más volt és nagyon sós. Élvezhetetlen
Márió2026. 02. 13.Szeretem és bírom a csípőset, a csípős verziót kértem nem a brutál csípőset. Azt is bírom. Ez a mai viszont az ehetetlen kategória , sajnos nem bírom elfogyasztani, annyira erős
Ferenc2026. 02. 06.Nem volt hamarabbi szállitás
Anna2025. 11. 26.kifizetett a colam es sehol sincs a vientian nem elérhető kérem most a colam az ebédhez
Bence2025. 09. 16.Nem azt kaptam amit kértem
Nóra2025. 08. 21.A rendelt 4 étel nem felelt meg a leírásnak: a zöldségek közül csak kínai kel, répa, hagyma ill, két szál zöldbab volt fellelhető, kaliforniai paprika, cukorborsó, pok choi, lila káposzta sehol.
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday11:3019:30

Kiszállítási szolgáltató

foodora futár

Melegétel szolgáltató

Jogi megnevezés: Vientian Food Kft.

Cégjegyzékszám/nyilvántartási szám:

Székhely: Szalapart utca 1

Telefonszám: +36309104275

Email: vientianwokbar@gmail.com