rider-banner-icon
     
Tibor31/10/2025Égett volt a pizza teteje, amit rendeltünk. Ehetetlenné tette az ételt.
Anita05/11/2025nyers,szörnyü az íze,el van ázva,undorító!Tele van szórva valami zöld füszerrel,ezért a gyerekek se eszik meg.
Attila22/10/2025A pizza amit rendeltem ehetetlen volt, köszönöm, de innen soha többet…