rider-banner-icon
     
  • Magyaros
  • Tálak
  • Európai
  • Készpénzes fizetés
  • SZÉP kártyás fizetés

Király Étterem Győr

4.3 csillagos értékelés 5 csillagból, 100+ darab értékelés
Bajcsy-Zsilinszky út 30-32
renáta2026. 02. 19.minden nagyom finom volt 🤗
Péter2026. 02. 09.Velővel töltött borda: Jó nagy adag és finom is!
Lakatos2026. 01. 12.Nagyon finom volt minden!!🙂
Gergő2026. 06. 09.Ez most nem volt annyira Király, tocsogott az olajban.
Levente2026. 04. 26.A palacsinta tölteléke nem ízlett, tulságosan is citrusos volt, meg nagyon fura hogy zöld színe van. A leves finom volt bár lehetne kicsit sósabb!
Emese2025. 08. 15.Nem volt rossz,a tartárt jobban is össze lehetne keverni...
László2025. 10. 09.Időszerű lenne olajat cserélni :(
Kornél2026. 01. 13.Ár-érték arányban nagyon gyenge…teljesen átlagos ízvilág ennyi pénzért
Zsigmond2025. 09. 20.a csirke nem volt friss, száraz, néhol rózsaszín nyers volt. ennyi pénzért ez elég gáz. a pesztós gnocchi viszont nagyon finom ízre.
Zsuzsanna2025. 08. 30.steakburgonya helyett hasább jött , tele van paprikaval a saláta a gyros tálban , alig van rajta öntet és a krumpli se a legfrissebb a hús helyenként oda van égetve
Ákos2026. 04. 13.A képen 2 szelet csirkemell van. Én 5000 forintot fizettem 1+1 ajánlatban, tehát 1 áráért, úgy kaptam 2 nevetségesen kicsi szelet csirkemellet 2 nagy adag rizzsel ami ráaldásul nem is volt olyan finom
László2026. 03. 03.Bolognain a ragu odaegetve. Egyébként sem nagy adag. A zsivanybuksza pedig ehetetlen. Ilyen mocsingos húsba még nem futottam bele, ehetetlen.
Attila2025. 09. 10.Oda égetett burgonya ami full fekete a gyros tálban. A burgerben meg egy elrejtett apró meglepi ami nagyobb bajt is okozhatott volna ( kb 2-3 centis éles műanyag darab)
Jennifer2025. 08. 20.A karfiol kemény, ízetlen és így ehetetlen volt, a töltött húsokból is csak a cordon volt jó. A pestós egyenesen borzasztó volt.
Csilla2025. 08. 06.Rántott gombát rendeltem rizzsel és tartárral, 4100 forintért, ami összesen 6 db félig rántott, olajban tocsogó gombát tartalmazott, sótlanul, undorítóan. Haraptam és fröccsent az olaj mindenhova. Fuj
Ágnes2025. 07. 18.Elnézést, de sajnos 2 leves savanyú volt, a benne lévő répa pedig mindben nagyon kemény. Gyerekeknek rendeltem, ezért nagyon elszomorít.
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Sunday11:0019:30
Friday15:3020:00
Saturday11:0020:00

Kiszállítási szolgáltató

Király Étterem Győr

Melegétel szolgáltató

Jogi megnevezés: Food Replanning Kft.

Cégjegyzékszám/nyilvántartási szám: 08 09 032488

Székhely: Rákóczi Ferenc utca 25

Telefonszám: +36300863460

Email: kiralyvendeglo9093@gmail.com