rider-banner-icon
     
  • Amerikai
  • Hamburgerek
  • SZÉP kártyás fizetés

Simon's Burger - Veszprém

Kiszállítás
4.2 csillagos értékelés 5 csillagból, 100+ darab értékelés
Kossuth Lajos utca 3
Levente2026. 06. 05.krumpli eddigi legjobb
Ádám2026. 05. 21.nagyon finom volt mindegyik burger és a krumpli is a szósszal.
Hajnalka2025. 12. 28.Isteni finom!😘 Nagyon gyorsan megjött a rendelés.🤗
Gábor2025. 12. 19.Gyors és finom volt.
Péter2025. 11. 01.Bacon is lehetne
Zsani2025. 11. 18.Az elmúlt időszakban evett hamburgerek közül a legjobb.
Zoltán2025. 10. 17.Delicious
Katalin2025. 09. 28.fullos😋
Roland2025. 09. 14.Finom hamburger (simon special burger), a krumpli semmi extra. Szalvéta lehetne a rendelés mellé.
Dr.2025. 09. 13.Szuper volt minden, nagyon finom. Egyedül azt sajnálom picit, hogy bacont nem lehetett extra feltétként választani, de így is remek volt!
Réka2026. 04. 22.A csomagolás nagyon szép volt, a sült burgonya egyszerűen csodálatos. A szósz nagyon ízletes volt, és a burgerekben frissek voltak az alapanyagok. Számomra kicsit túl olajos volt.
Dorsa2025. 11. 28.hello you forgot my coca cola drink😭
Zsuzsanna2026. 06. 20.össze sérültek az italomat
Zsolt2025. 09. 10.A kis sajtburgerből kimaradt a sajt. Cserébe egy hús helyett kettő volt benne, de akkor sem ezt rendeltem.
Boglárka2026. 06. 04.Oda, lett égetve a sajt, de ezen kívül minden nagyon finom. Máskor is rendeltem már, akkor nem volt probléma és ez után is fogok. Ez csak egy apró figyelmetlenség semmi több. 😊
Máté2025. 09. 24.A karamellás shake kiemelkedően finom, mindenkinek javaslom. A burger alap íze nem rossz, de a feltéttel nagyon spórolnak. Jó lenne több választható feltét is. A krumpli szerintem átlagon aluli.
Dániel2025. 09. 11.Összességében nem rossz, de a mai speciális szósz egy picit túl robosztus lett.
Vörös2026. 04. 07.A krumpli az nagyon jó volt, a burgerek nem annyira, kicsik és nem néztek ki jól. A cream soda-nak én nem éreztem vanília ízt.
Krisztián2026. 04. 06.Alig volt valami íze, kifejezetten sótlan volt.
Dániel2026. 03. 26.a megszokotthoz képest jóval zsírosabb/olajosabbnak tűnt, és csak az egyik oldalon volt lekvár
Flóra2025. 11. 07.Finom, de nagyon pici, sültkrumplival menüben se laktató, éhesek maradtunk utána.
Tamás2025. 10. 14.Bármelyik másik simons ahol eddig ettem, mindegyik ezerszer jobb volt, nem tudom itt mit csinálnak meg hogy csinálják, de ég és föld.
Dániel2025. 11. 04.Lemaradt a Cream Soda, amiért rendeltem. :(
Judit2025. 09. 11.Ízre nem.volt.rossz,de jéghidegen kaptam meg az ételeket.:(
Roland2025. 09. 22.A hamburger finom volt, de az ajándék sült krumpli lemaradt. Még jó, hogy rendeltem külön 1500ért special krumplit, ami viszont nem érte meg az árát.
László2025. 09. 13.Az egyik cheeseburgerből a szósz maradt ki. A másik mellől pedig az ajándék hasábburgonya.
Zozo2026. 04. 13.hianyzott egy hambi :(
Csaba2026. 04. 03.Simon's cheese fries nem lett kiszállítva.
Alexandra2025. 10. 21.A special burgerben valami (a hús?) ehetetlenül sós volt. A sajtburger nem volt rossz, de semmi extra. Összességében nem ízlett. Nem rendelünk többet.
Zoltán2025. 10. 10.Hiányos volt a rendelés...
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday,Friday,Saturday,Sunday11:0021:00

Kiszállítási szolgáltató

foodora futár

Melegétel szolgáltató

Jogi megnevezés: Simon's Burger VESP Kft.

Cégjegyzékszám/nyilvántartási szám: 01 09 441707

Székhely: Lágymányosi utca 12. Fsz. 2. ajtó

Telefonszám: +36300740900

Email: veszprem@simonsburger.hu