- Italian
- Pizza
- Pasta
- European
- Cash on Delivery
Pizza King Győr
Pizza King Győr Ratings & Reviews
Kata
8 months ago
szuper mint mindig 😊
- Not availableBolognai pizza
- Not availableAmericana pizza
Dominika
8 months ago
Isteni finom a pizzájuk. Rendszeresen rendelünk tőlük
- Not available3 db 32cm-es pizza, ajándék 1 db 1,5l-es Pepsivel
mepetyus@gmail.com
8 months ago
Nagyon finom pizza készül itt.
- Not available2 db 32cm-es (normál) pizza, ajándék 1 db 1,5l-es Pepsivel
mepetyus@gmail.com
9 months ago
Minden nagyon szuper volt.
- Not available2 db 32cm-es (normál) pizza, ajándék 1 db 1,5l-es Pepsivel
Andrea
9 months ago
Nagyon finom a tészta és a feltét is.
- Not availableSonkás-Kukoricás pizza
Evelin
11 months ago
Nagyon finomak a pizzák
- Not available2 db 32cm-es (normál) pizza, ajándék 1 db 1,5l-es Pepsivel
Kata
11 months ago
isteni finom a pizza és a pizzaszakács figyelembe vette a kérésünket úgyhogy igazán nagyon köszönjük!
- Not availableJani kedvence pizza
- Not availableBolognai pizza
Tamás
10 months ago
Nagyon megéri! Rendeltem 1 Gyros pizzát + szalámi feltéttel, erre kaptam 1 Gyros és 1 Szalámis pizzát
József
10 months ago
Szuper!
- Not availableGyrosos pizza
Kata
11 months ago
szerintem a legjobb pizza győrben!
- Not availableBolognai pizza
- Not availableAmericana pizza
Péter
9 months ago
Kicsit spórolnak a sajttal,a felvágott a legfinomabb
Aniko
11 months ago
A tészta széle kicsit vastag és átlagos pizzának mondható, de alapvetően ár-érték arányban jó. Késve érkezett a pizza, de még meleg volt, úgyhogy ez is egy jó pont összeségében.
- Not available2 db 32cm-es (normál) pizza, ajándék 1 db 1,5l-es Pepsivel
Farkas
10 months ago
A rendelés tökéletes lett volna,ha tényleg azt kapom,amit kértem.Egyik pizza széle sem volt sajttal töltött,illetve az enyémről hiányzott a plusz feltét,amit kifizettem.Ettől eltekintve finom volt
Rovó
10 months ago
Ez egy Hawaii pizza és nem az amit rendeltem
Üveges
10 months ago
Gusztusosan nèzett ki, az íze is finom, na de a tèszta, az hagy nèmi kívànni valót. Normàl helyett vèkony volt, annyira, hogy a szeletet nem tudtam megtartani, mert szakadt, a szèle közepe pedig nyers
Barham
11 months ago
Taste can be better the gyros had alot of onionss aloot . And less chicken . Carbonara is missing the spices just plan cheese and ham
Bálint
11 months ago
A sonkás kukoricás sonka darabok voltak, tegnap pedig szeletek.
Lászlo
9 months ago
a tészta sajnos olyan gumis volt.A sonka le volt reszelve. egyszer elég volt ki próbálni de többször nem fogok rendelni tőlük
katalin
9 months ago
Nagyon nem volt finom ez a pizza.
Zoltan
11 months ago
Sajnos a hus iztelenek éreztük a teszt picit sulhetet volna még a paradicsom nem volt friss
Litauszki
1 year ago
Az egyik pizzára nem kaptuk meg a kért plusz feltétet, a másikra pedig másik feltétet kaptunk, mint amit kértünk illetve le is felejtettek róla egyet.
István
9 months ago
A megrendelt palacsinta nem èrkezett meg.......
Fekete
9 months ago
Sonkás pizza helyett gyrosos érkezett.
Jani
10 months ago
Parfüm ízű a pizzám🥲
László
11 months ago
A pizza széle el van égetve, a feltét alatti tészta pedig nyers. Sajnos ez nem úgy sikerült hogy szívesen eszi meg az ember. Mindig innen rendelek mostanában. Eddig nem volt probléma, de ez ehetetlen.
Lilla
11 months ago
Mind két pizzának a tésztája nyers volt!
Mocsif
11 months ago
Pizzat rendeltem buci módra, ehelyett kaptam egy szalámis nyers tésztát :D

