rider-banner-icon
     
  • Italok
  • Hamburgerek
  • Nemzetközi
  • SZÉP kártyás fizetés

Henry’s Szombathely by Guri

Kiszállítás
4.7 csillagos értékelés 5 csillagból, 1000+ darab értékelés
Szent Erzsébet tér 1
Marcell2026. 06. 03.Kivalo
Biaa2026. 05. 09.Eszméletlenül finom minden! 😍
Róbert2026. 04. 06.Szenzációs volt a buri. 80 kilis tekerés után életet mentett. Köszi
Katalin2026. 02. 13.nagyon finom volt minden, az adagok kiadósak, a csomagolás rendben volt. minden friss és meleg volt.
Zoltán2026. 02. 07.Csodálatos izek és minőség a legmagasabb szinten, csiilagos 5!
Balázs2026. 02. 06.extra volt a kaja!
Martin2026. 02. 05.amennyire nem voltam elégedett a legutóbbi rendelésemmel. annyira volt ez most Isteni!!!
Krisztián2025. 12. 30.legjobb burger
Krisztina2025. 12. 20.Hibátlan, mint mindig!
Norbert2025. 12. 19.Nagyon finom ízletes és bőséges adag, nincs kispórolva a husi sem. A kiszolgálás nagyszerű volt :)
Petra2025. 12. 19.nagyon kedves a kiszolgálás és finom ételeket készítenek.
Melinda2025. 12. 12.Nagyon finom ízletes hamburgert szalitottak. Ki fogjuk próbálni helyben fogyasztás lehetőségével is ebben biztosak vagyunk . Isteni
Kitti2025. 12. 09.Minden tökélete volt. ❤️
Gergő2026. 06. 05.Az ízek nagyon jók a mennyiség viszont elég kevés ár-érték arányban sajnos.
Ákos2025. 09. 23.szuper minőség, minden oké:)
Nikolett2026. 04. 19.A csirkehús ízetlen volt ,a hamburgerem alja vizes volt kissé elázhatott? :( Csónakburgonya finom!
Marcell2026. 04. 08.Nem kaptam meg a Colám
Tóth2025. 08. 04.Most rendeltem elsönek innét, de hihetetlen finom volt a hamburget és a krumpli... ami negativumott találtam hogy a krumpli elég kis adag volt és a hambiba a hús sótlan, de igy is a legjobb!
Eszter2025. 08. 03.Sziasztok, a hagymakrika lemaradt...
Natália2026. 03. 01.Nagyon nagyon finom hamburgerek, jó minőségű alapanyagokból. De sajnos egyre kisebbek a hamburgerek.
Petra2025. 11. 28.Nagyon finom. A ranch szosz annyira nem a legjobb inkabb schnittlauchos tejfol. Vegetarianuskent nagyon orulnek ha nagyobb vega valasztek volna mert a tobbi burger isteni jol nez ki. Gyors kiszallitas
Norbert2025. 11. 20.Finom de túl van árazva szerintem
Gergő2026. 06. 05.A pulled pork box nagyon kicsi adag.
Rebeka2026. 05. 01.Minden alkalommal szuper friss, finom burgert kaptunk, a mostani rendelésnél viszont a buci kicsit száraz/kemény volt és a paradicsom nélküli verzió sem jött össze. 😏
Csaba2026. 04. 15.A pulled pork box ugyan minden tekintetben finom volt, az adag nagyon kicsi, annak ellenére, hogy "nagy adag csónakburgonya" állt a leírásban. Nem hogy nagy adag, de még normál adagnak sem hívnám.
Péter2026. 01. 30.Cola elmaradt
Viktória2026. 05. 30.a hamburger húsom félig nyers volt
Viktoria2025. 07. 18.Nem volt valami nagy a hamburger. A csónak burgonyán túl sok volt a fűszer.
Tamás2025. 09. 21.Kimaradt a guri szosz!
Zoltán2025. 09. 11.A képekhez képest sehol nem volt amit kihoztak. Jalapeno poppers finom volt de a burger nagyon max egy kozepes.
Monday,Tuesday,Wednesday,Thursday15:0022:45
Friday13:0023:45
Saturday11:3023:45
Sunday11:3021:45

Kiszállítási szolgáltató

foodora futár

Melegétel szolgáltató

Jogi megnevezés: Hambeer Kft.

Cégjegyzékszám/nyilvántartási szám: 18 09 115751

Székhely: Kossuth utca 26

Telefonszám: +36203908356

Email: paroczai.peter@novareg.hu